Pondělí - neděle
9:00 - 19:00
+420 704 700 900

Objednávka digitalizace

Objednávka digitalizace  Po odeslání objednávky vás budeme kontaktovat (obvykle v den objednání). Domluvíme se na předání nosičů a odpovíme na případné dotazy. Digitalizaci lze objednat také na tel.: 704 700 900.

  Informace k předání zakázky

  1. Praha - Náš svoz zakázek (ZDARMA)

  Vyplňte objednávku a do poznámky napište, jakou stanici metra máte nejblíže. Budeme vás kontaktovat a domluvíme čas předání zakázky. Na místě si sepíšeme počet předaných nosičů a požadavky na digitalizaci. Až bude zakázka hotová, nosiče vám zase přivezeme.

  2. Předání na pobočce (ZDARMA)

  Nosiče k digitalizaci je možné kdykoli donést na naši adresu, jen předem zavolejte. Na místě se dohodneme na podrobnostech.

  3. Vyzvednutí PPL kurýrem na adrese (150 Kč)

  Nosiče řádně zabalte a do poznámky zde v objednávce napište adresu pro vyzvednutí. PPL kurýr balíček vyzvedne a dopraví jej na naši adresu.

  4. Zásilkovna (90 Kč)

  Po odeslání objednávky digitalizace od nás obdržíte kód pro Zásilkovnu. Své nosiče zabalte a s odesílacím kódem předejte do libovolné Zásilkovny. Při předání balíčku nic neplatíte. Až bude digitalizace hotova, připočítáme vám k ceně 2x 90 Kč za odeslání a vrácení zakázky prostřednictvím Zásilkovny.

  5. Vlastní doprava (pošta, kurýr, atd.)

  Odešlete objednávku digitalizace nebo nám zavolejte. Své nosiče pak pošlete prostřednictvím libovolné služby (kurýr, pošta, atd.) na adresu:

  Digitalizace.cz
  Smetanova 364
  Jinočany 252 25

  Po odeslání objednávky vás budeme kontaktovat a domluvíme předání nosičů.